Jesteśmy wyłącznym Polskim dystrybutorem środków do samodzielnego ręcznego srebrzenia oraz do czyszczenia i konserwacji srebra i złota. Środki zostały uznane i nagrodzone na XII Targach Konserwatorskich w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kąpiel czyszcząca do wyrobów jubilerskich przez zanurzenie – bez zbędnego szczotkowania.

Jewerly Solution™ jest szybką, bezpieczną i prostą metodą czyszczenia srebrnych i złotych wyrobów jubilerskich, cennych metalowych miniatur, łańcuszków. Jest to środek bezpieczny do użycia do wyrobów jubilerskich z twardymi kamieniami, ale zawsze należy szczególnie uważać z kamieniami przyklejonymi i wklejonymi oraz miękkimi, takimi jak opal, koral, perła. Podobnie jak inne produkty Holland Hallmark tak i Jewerly Solution™ jest to wodny roztwór, nie korodujący, nietoksyczny i niepalny. Sposób użycia jest prosty. Wystarczy nalać trochę płynu do szklanego pojemnika i włożyć do niego wyroby ale nie dłużej niż 15 minut wypłukać i i dokładnie wysuszyć. Utrzymywanie wyrobów jubilerskich w czystości przez cały czas nigdy nie było tak proste !

Безвідсотковий онлайн кредит без дзвінків на картку в Україні цілодобово оформляється всім новим клієнтам МФО. Оформить без процентов займ ночью онлайн на банковскую карточку. Звонки и другие проверки отсутствуют абсолютно. Какие варианты в невероятной финансовой ситуации? Немного - взять кредит под 0 процентов в Украине онлайн на карту. Оформити і через деякий час віддати кредит на картку без дзвінків з невеликими процентними ставками. Сучасні рішення. Чому невідомі МФО так цікаві позичальникам? Вся справа в тому, що багато хто з цих компаній видають перший кредит під 0%.

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności