Jako producent oferujemy Państwu szeroki wybór lamp do powozów konnych. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno lampy z wykończeniem mosiężnym jak i chromowanym / niklowanym. Na życzenie lampy mogą być posrebrzone lub pozłocone a także pomalowane w dowolnym kolorze z palety RALL. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej.

Do produkcji lamp używamy metali najwyższej jakości - lampy w całości wykonywane są z mosiądzu lub miedzi dzięki czemu nie korodują.
Lampy standardowo są zasilane na świeczkę ale możemy także zamontować ledowe zasilane elektryczne 12V. Kolor wykończeń metalowych w lampie należy dobrać odpowiednio do wykończeń w bryczce (mosiądz / chrom) a jeśli jest taka potrzeba to lampę pomalujemy w dowolnym kolorze RALL (standardowo jest kolor czarny)

Oferujemy oryginalne, solidne i nietuzinkowe lampy do powozów

Rosik jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży metaloplastyki oraz produkcyjno-usługowego ślusarstwa. Jako nieliczne z funkcjonujących na rynku przedsiębiorstw tego typu specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji lamp powozowych.

Podczas pracy bazujemy na nowoczesnym oraz bogato wyposażonym zapleczu technicznym, które pozwala nam realizować zamówienia nie tylko niezwykle precyzyjnie, ale również szybko. Tym, co dodatkowo wyróżnia nas na tle firm konkurencyjnych, to duże przywiązanie do tradycji rzemieślniczych. Pomimo wykorzystywania przez nas wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, czynności takie jak wyoblanie, tłoczenie blach czy inne procesy galwanotechniczne, wykonujemy korzystając z technik stosowanych w Europie w XVIII i XIX wieku. Dzięki temu każda nasza lampa do powozu cechuje się klasyczną, oryginalną estetyką, która idealnie koresponduje z klimatem charakterystycznym dla pięknej tradycji powożenia zaprzęgami konnymi.

Lampy do bryczki wytwarzane przez naszą firmę to:

  • wysoka precyzja i solidność wykonania,
  • dobór materiałów o optymalnych właściwościach wytrzymałościowych, zapewniających skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, mrozem, intensywnym nasłonecznieniem oraz innego rodzaju czynnikami atmosferycznymi,
  • piękny, tradycyjny wygląd,
  • produkt stworzony zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta, możliwy do dostosowania do Państwa potrzeb w każdym detalu.

Jeśli chodzi o ostatni wspomniany czynnik, warto zaznaczyć, że firma Rosik proponuje Państwu nie tylko możliwość zakupu nowej lampy do powozu, ale również kompleksowego odrestaurowania lampy już istniejącej lub stworzenia jej repliki. Szczegółowe informacje w tym zakresie odnaleźć można na działach dedykowanych poszczególnym usługom.

Do współpracy zapraszamy wszystkich, dla których lampa powozowa to nie tylko źródło światła, lecz również piękny i nawiązujący do tradycji powożenia akcent niezbędny w każdej bryczce.

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności