Jesteśmy wyłącznym Polskim dystrybutorem środków do samodzielnego ręcznego srebrzenia oraz do czyszczenia i konserwacji srebra i złota. Środki zostały uznane i nagrodzone na XII Targach Konserwatorskich w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Silver Solution™ jest specjalnym środkiem, zawierającym unikalne połączenie nietoksycznych, nie korodujących, niepalnych składników i czystego srebra, który w zaskakujący sposób pokrywa srebrem powierzchnie w trakcie czyszczenia.
To srebro w płynie do srebrzenia i łatwej renowacji uszkodzonej srebrnej powierzchni.

1856157 samowar swiecznik

Wystarczy powierzchnię wyczyścić środkiem Copper Bras Cleaner wetrzeć Silver Solution i srebrna powierzchnia jest gotowa.

Silver Solution™ czyści, nadaje połysk i uzupełnia istniejącą warstwę srebra. Srebro, które jest głównym składnikiem, daje wspaniały blask i zabezpiecza przeciw przedwczesnemu pojawieniu się śniedzi na powierzchni.

Silver Solution™ nałoży srebrną powłokę na każdej powierzchni, która zawiera cząstki miedzi tj. miedź, mosiądz, brąz.

Silver Solution™ jest specjalnym środkiem do srebrzenia, renowacji i nadawania powierzchni połysku oraz warstwy srebra w czasie czyszczenia Silver Solution™ jest wodnym roztworem srebra, jest nietoksyczny i niepalny.

Produkt nie wymaga żadnej wiedzy i doświadczenia odnośnie renowacji czy srebrzenia ponieważ sam przychodzi z pełną i prostą metodą użytkowania , dlatego może być używany w domu przez osoby niedoświadczone.

Silver Solution™ może być używany do typowych przedmiotów, takich jak sztućce,zastawa stołowa,cukiernice, tace,mleczniki, przedmioty dekoracyjne, naczynia, zegary, trofea, pamiątki rodzinne, itd.

Sukces renowacji jest gwarantowany w 95 %.
Rewelacyjny Silver Solution™ przywraca do życia cenne antyki pozostawiając na życzenie stary charakter przedmiotu " patynę".

Zapraszamy do zapoznania się również z działem: Silver Maitenance Solution.

У договорі на короткостроковий кредит прописуються всі умови надання позики, так що уважно читайте їх. Добиться в банке Украины 100% одобрение кредита невозможно. Всегда есть риск получить отказ и быстро идти в ломбард. Взяти без паперової тяганини кредит на карту срочно і без відказу цілодобово для погашення поточної заборгованості. Якщо у вас немає надійних друзів, тоді саме час отримати позику без поручителів онлайн на картку в Україні. Круглосуточный онлайн кредит в выходной день для студентов и офисных рабочих. Как раз им деньги на выходных очень нужны.

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności