W naszym dziale galwanotechniki oferujemy Państwu usługę niklowania, miedziowania, chromowania a także świadczymy usługi kompleksowej renowacji części motoryzacyjnych

Kompleksowe usługi chromowania

Nasza firma świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi w zakresie chromowania dekoracyjnego. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu  realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

Nasza bogata  oferta

Oferujemy chromowanie elementów, części i materiałów różnego typu zarówno na przedmiotach powierzonych, jak i wyprodukowanych przez nas. Proponujemy chromowanie na takich metalach jak stal , miedź i mosiądz a to wszystko na podkładzie warstwy niklu i miedzi. Wszystkie prezentowane przez nas czynności wykonujemy z wyjątkową starannością i dokładnością.

W przypadku elementów używanych, pokrytych już wcześniej warstwą galwaniczną, fachowo usuwamy stare powłoki, niwelując przy tym, jeśli zachodzi taka potrzeba, ewentualne korozyjne ubytki i nadajemy elementowi pierwotny kształt. Części dokładnie czyścimy z rdzy, po czym polerujemy i nakładamy nowe powłoki. Dzięki tym zabiegom dany element otrzymuje nowy wygląd, odpowiedni połysk oraz przede wszystkim zyskuje wszystkie dobroczynne właściwości, które niesie z sobą chromowanie.

Co to jest chromowanie?

Zanim przedstawimy szerzej i dokładniej naszą ofertę, wyjaśnimy pokrótce, czym właściwie jest chromowanie. Czynność ta polega na pokrywaniu przedmiotów metalowych i ze sztucznych tworzyw specjalną powłoką chromową, mającą na celu zwiększenie odporności na zużycie, poprawę termicznych właściwości, a także wyglądu.

Zastosowanie chromowania

Przedmioty pokryte chromowaną warstwą znajdują zastosowanie m.in. w sferze wykańczania i aranżacji wnętrz (klamki, okucia, elementy ozdobne, poręcze), galanterii (sprzączki, lampy) czy też jako różnego typu upominki, pamiątki, figury oraz rzeźby. Chromowanie często stosuje się także w telekomunikacji, elektronice i armaturze łazienkowej, pokrywając powłokami np. wanny, baterie i zawory.

Ważną branżą, w której wykorzystuje się chromowanie metali, jest motoryzacja. Nasza firma specjalizuje się właśnie w pokrywaniu ową powłoką elementów pojazdów, w tym motorów.

W celu wyceny prosimy o kontakt mailowy.

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności