Jesteśmy wyłącznym Polskim dystrybutorem środków do samodzielnego ręcznego srebrzenia oraz do czyszczenia i konserwacji srebra i złota. Środki zostały uznane i nagrodzone na XII Targach Konserwatorskich w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Środek do konserwacji srebra, który dodaje drobinki srebra podczas czyszczenia. Zawiera czyste srebro w postaci płynnej i przy każdym czyszczeniu małe ilości srebra osadzane są na czyszczonym przedmiocie. Dzięki temu srebrna powierzchnia na przedmiocie za każdym razem ulega renowacji.

Jeżeli powierzchnia na przedmiocie jest zniszczona, radzimy, aby przede wszystkim użyć Silver Solution™ do odnowienia powierzchni przedmiotu i następnie używać Silver Maintenance Solution™ do dalszej jego konserwacji.

Dzięki Silver Maintenance Solution™ nie ma potrzeby używania innych środków czyszczących, które nigdy nie poprawią uszkodzonej powierzchni. Silver Maintenance Solution™ został stworzony do szybkiej i łatwej konserwacji srebra.

Jest wodnym roztworem srebra, nietoksyczny, nie zawiera cząstek ściernych i jest niepalny.

Silver Maintenance Solution™ nigdy nie dopuści do zniszczenia srebrnych oraz posrebrzanych przedmiotów

silver main swiecznik 

Silver Maintenance Solution™ może być używany do wszystkich rodzajów przedmiotów takich jak: sztućce, przedmioty ozdobne, naczynia kuchenne, zegary, trofea, biżuteria itd.

Silver Maintenance Solution - został nagrodzony na XII Trgach Konserwtorskich w Toruniu.