Profil naszej firmy pozwala nam na świadczenie usług i podjęcie współpracy niemalże z każdą firmą związaną w jakikolwiek sposób z metalem, srebrem i złotem. Nasz segment rynku sięga od antyków po nowoczesność w produkcji, usługach, renowacji i handlu.

Firma Rosik Justyna i Józef sp.c. w Poniecu jest kontynuacją rodzinnego warsztatu rzemieślniczego założonego w 1969 roku przez Józefa Jakubowskiego, którego program produkcyjny w zasadniczym profilu jest prowadzony do dnia dzisiejszego. Zakład został przejęty od założyciela Józefa Jakubowskiego w 1996r przez córkę i zięcia   (Justynę i Józefa Rosik ). Od 2003 r. firma funkcjonuje jako spółka cywilna.

Zajmujemy się metaloplastyką i ślusarstwem usługowo produkcyjnym w tym: wyoblaniem, tłoczeniem blach, renowacją, metaloplastycznym wytwarzaniem różnego rodzaju oświetlenia, elementów i części oraz lamp do powozów konnych, które są wykonywane metodami naśladującymi techniki obróbki ślusarskiej i plastycznej europejskich XVIII i XIX wiecznych warsztatów rzemieślniczych. Drugim profilem firmy jest powierzchniowa obróbka metali - galwanotechnika.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami. Jeśli nie znajdą Państwo tego co oczekują chętnie pomożemy.