Jesteśmy wyłącznym Polskim dystrybutorem środków do samodzielnego ręcznego srebrzenia oraz do czyszczenia i konserwacji srebra i złota. Środki zostały uznane i nagrodzone na XII Targach Konserwatorskich w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kąpiel czyszcząca do wyrobów jubilerskich przez zanurzenie – bez zbędnego szczotkowania.

Jewerly Solution™ jest szybką, bezpieczną i prostą metodą czyszczenia srebrnych i złotych wyrobów jubilerskich, cennych metalowych miniatur, łańcuszków. Jest to środek bezpieczny do użycia do wyrobów jubilerskich z twardymi kamieniami, ale zawsze należy szczególnie uważać z kamieniami przyklejonymi i wklejonymi oraz miękkimi, takimi jak opal, koral, perła. Podobnie jak inne produkty Holland Hallmark tak i Jewerly Solution™ jest to wodny roztwór, nie korodujący, nietoksyczny i niepalny. Sposób użycia jest prosty. Wystarczy nalać trochę płynu do szklanego pojemnika i włożyć do niego wyroby ale nie dłużej niż 15 minut wypłukać i i dokładnie wysuszyć. Utrzymywanie wyrobów jubilerskich w czystości przez cały czas nigdy nie było tak proste !

La perdita di desiderio sessuale puo essere continua o episodica, in relazione a fattori psicosociali o relazionali: come acquistare orlistat senza ricetta. La tua camera da letto e anti-sesso, acquistare levitra professional. comprar kamagra italia, dove comprare generico line - Udine. come comprare viagra senza ricetta medica, comprare acquisto generico - Bergamo.

Grant mapa dotacji plansza informacyjna PFR poziom

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności